613,41 zł

Eura-Tech

szt. 33

2024-10-21

1-3 dni robocze

H41A700

5905548279794

Klamka z kontrolą dostępu

Czytnik kart, breloków, Szyfrator, Moduł Bluetooth, Czytnik linii papilarnych

Tak

Srebrny

Klamka elektroniczna z kontrolerem dostępu Eura "ELH-01H4" przeznaczona jest do zastosowań w hotelach i apartamentach na wynajem. Firmware urządzenia wspiera równocześnie dwa systemy obsługi – TTLock oraz TTHotel.

TTLock – zdalne zarządzanie apartamentami na wynajem

Dzięki aplikacji mobilnej pozwalającej na zdalne nadawanie uprawnień do wejścia, istnieje możliwość całkowitej rezygnacji z tradycyjnych kluczy. Komunikacja z gośćmi realizowana jest przy pomocy kodów generowanych z aplikacji przesyłanych m.in na telefony.

Darmowa aplikacja mobilna TTLock dostępna jest na platformy iOS i Android. Umożliwia bezpośrednie sterowanie szyldem za pomocą Bluetooth, wysyłanie cyfrowych kluczy dostępu oraz kodów z różnymi rodzajami uprawnień.

Cyfrowe klucze dostępu przeznaczone są dla innych użytkowników aplikacji, najczęściej wykorzystywane są przez pracowników obsługi obiektu. Klucze dostępne są z pozycji aplikacji i umożliwiają otwieranie zamka będącego w zasięgu nadajnika Bluetooth.

Kody dostępu przeznaczone są dla gości - generowane w aplikacji mobilnej mogą być wysyłane za pomocą wiadomości SMS, e-mail lub aplikacji WeChat. Wiadomość z kodem można dowolnie edytować, uzupełniając ją o ważne informacje np. kod do domofonu czy hasło do sieci WiFi. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wygenerowania różnych rodzajów kodów m.in. stałych, czasowych, czy jednorazowych.

Aplikacja TTLock umożliwia dodania do szyldu kluczy zbliżeniowych (breloków zbliżeniowych) pracujących w standardzie Mifare 13,56 MHz. Ponadto istnieje możliwość wglądu w dziennik rezerwacji, dodawania/ usuwanie przyznanych dostępów tj. kluczy cyfrowych, kodów czy kart zbliżeniowych.

TTHotel – mobilna recepcja hotelowa w Twoim telefonie

TTHotel to lekkie oprogramowanie PMS (ang. Property Management System) dostępne na platformy Andorid, iOS oraz Windows (oprogramowanie desktopowe).

Aplikacja umożliwia zarządzanie rezerwacjami hotelowymi poprzez generowanie kodów dostępu, dodawanie kart zbliżeniowych, kontrolę zakwaterowania (wgląd w status pokoju), czy zarządzanie personelem.

TTHotel to system oparty na chmurze zgodny ze standardem OWASP i certyfikowany przez organizację bezpieczeństwa.

Oprogramowanie oferuje wgląd w:

  • zameldowania/wymeldowania, status pokoju, statystyki
  • zarządzanie rolami i uprawnieniami personelu
  • wgląd w rejestr zdarzeń
  • zarządzanie urządzeniami, w tym zamkiem, oszczędzaniem energii, bramą i koderem kart.

Rozbudowa możliwości

Do rozbudowy funkcjonalności działania urządzeń dedykowane są dwa urządzenia peryferyjne – bramka WiFi oraz programator kart.

Uwaga: Klamka z kontrolą dostępu do prawidłowej pracy nie wymaga podłączenia do Internetu. Natomiast zastosowanie bramki WiFi w systemie znacznie rozszerza jego funkcjonalność.

Prosty montaż przy wykorzystaniu zamka już zamontowanego w drzwiach

Kontroler dostępu przeznaczony jest do montażu zewnętrznego i wewnętrznego, zarówno w drzwiach otwieranych na lewo, jak i prawo, a uniwersalny rozstaw śrub mocujących 38~40,5 mm w większości przypadków pozwala na wykorzystanie zamka już zamontowanego w drzwiach.

Na korpusie szyldu znajduje się dotykowy szyfrator z wbudowanym czytnikiem kluczy zbliżeniowych (breloków/ pastylek) oraz modułem Bluetooth. Po zbliżeniu breloka RFID do czytnika lub wpisaniu kodu do szyfratora, następuje podanie impulsu z modułu kontroli dostępu, po czym serwomotor odblokowuje przekładnię mechaniczną, umożliwiając tym samym otwarcie drzwi poprzez normalne przyciśnięcie klamki na szyldzie zewnętrznym. Okres oczekiwania na wciśnięcie klamki ustawiony jest fabrycznie na ok. 5 sekund, po tym czasie następuje ponowna blokada przekładni i przejście zamka w stan oczekiwania na podanie kolejnego impulsu.

Od strony wewnętrznej lokalu zawsze istnieje możliwość otwarcia drzwi poprzez zwykłe naciśnięcie klamki. Po zamknięciu otwartych drzwi następuje natychmiastowe zadziałanie mechanizmu zapadki, uniemożliwiając otwarcie drzwi od zewnątrz bez zbliżenia karty lub wprowadzenia kodu. W przypadku rozładowania baterii lub awarii istnieje możliwość otwarcia zamka przy użyciu zwykłego klucza mechanicznego, którego 2 sztuki znajdują się na wyposażeniu każdego zestawu.

Klamka elektroniczna zasilana jest 4 alkalicznymi bateriami 1,5 V typu AA. Na jednym komplecie baterii może pracować ok. 1 roku.

Instrukcja montażu klamki

apięcie zasilania 
6 V DC
Rodzaj zasilania 
Baterie alkaliczne (4 x AA 1,5V)
Pobór prądu - czuwanie / praca 
<18uA / 200 mA
Maks. liczba użytkowników 
Karty- 200, Odcisk palca-200, Kody PIN-200, E-Key- bez limitu
Przeznaczenie do drzwi 
lewe / prawe
Materiał obudowy 
Stop cynku
Czas trwania impulsu zwalniającego 
5-90 sek.
Bluetooth 
Tak
Maks. moc promieniowania (Bluetooth) 
<10mW
Częstotliwość pracy (Bluetooth) 
2,4 GHz
Szyfrator 
Tak, dotykowy
Maks. moc promieniowania (RFID) 
<5mW
Częstotliwość pracy (RFID) 
Mifare 13,56 MHz
Dopuszczalna wilgotność względna 
0-95%
Temperaturowy zakres pracy 
-35ºC ~ +55ºC
Zalecane miejsce instalacji 
wewnętrzne i zewnętrzne
Współczynnik ochrony 
IP55
Siła zamykająca lub siła potrzebna do rozpoczęcia ruchu skrzydła 
10 N
Okucia poruszane dłonią - moment maksymalny (Nm) 
1 Nm
Okucia poruszane dłonią - siła maksymalna 
10 N
Wymiary szyldu zewnętrznego (W x SZ x G) 
195 x 73 x 72 mm
Wymiary szyldu wewnętrznego (W x SZ x G) 
195 x 73 x 72 mm
Waga netto 
1200 g