Siatka
Lista

Moduł czytnika kart zbliżeniowych do modułowych kaset zewnętrznych Eura 2 Easy. Pozwala na zaprogramowanie do 320 kart, które po zbliżeniu do czytnika umożliwiają wejście na posesje.

65,21 zł Oczekiwanie na dostawę

Moduł podświetlanej tarczy wizytownika, pozwalający na umieszczenie listy lokatorskiej w modułowych kasetach zewnetrznych Eura 2 Easy.

46,31 zł Oczekiwanie na dostawę

Moduł kolorowego wyświetlacz TFT LCD 3,5’’, który w znaczącym stopniu ułatwia obsługę i konfgurację ustawień urządzenia modułowej kasety zewnętrznej Eura 2 Easy.

282,60 zł Oczekiwanie na dostawę

Moduł ramki, pozwalający na instalację trzech modułów Eura 2 Easy do modułowych kaset zewnętrzncyh. Wśród dostępnych modułów, z których może składać się kaseta, należy wymienić: kolorowy wyświetlacz TFT LCD 3,5’’, który w znaczącym stopniu ułatwia obsługą i konfgurację ustawień urządzenia, moduł czytnika kart zbliżeniowych, pozwalający na zaprogramowanie do

103,02 zł Oczekiwanie na dostawę

Moduł dotykowej i podświetlanej klawiatury, która znacząco przyspiesza konfgurację modułowej kasety zewnętrznej Eura 2 Easy. Umożliwia wybór lokalu do wywołania, jak i możliwość wpisania hasła pozwalającego wejść na teren posesji.

103,02 zł Oczekiwanie na dostawę